fbpx
Image Alt

Про нас

  /  Про нас

Ідея створення бренду прийшла з власних потреб – бажання не перейматись через макіяж протягом дня, та в дзеркалі бачити в першу чергу себе, а не недоліки шкіри. Радіти власному відображенню. Бути добрішою до себе.

Наша філософія – косметика з мінералів, які дбають про шкіру. Коли з макіяжем шкіра більш захищена, пори не забиваються, немає відчуття маски на обличчі, це про комфорт і турботу.

Працюємо з 2014р. та маємо зареєстровану торгівельну марку. Ми принципово не використовуємо: продукти нафтопереробки, тальк, синтетичні ароматизатори і фарбники, кармін (червоній пігмент, що добувається з комах), силікони.

Мінеральна косметика Illusor виробляється в Україні, на основі індивідуально розроблених технічних умов і має відповідний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

У складі нашої косметики використовуємо слюду, яка спеціально замовляємо в Штатах, всі наші мінеральні пігменти, оксиди заліза, діоксид титану і оксид цинку мають сертифікати якості.

Продукція Illusor створюється з нашої сировини, на виробництвах у наших партнерів, згідно розроблених нами формул та погодженою документацією.

Контакти:

ФОП Москаленко Анна

м. Київ 04176, вул Електриків 33

тел. 0678701266

e-mail: info@illusor-ua.com

Свідоцтво про реєстрацію ТМ
Висновок експертизи СЕС
Висновок експертизи СЕС