fbpx
Image Alt

Про мінеральну косметику

  /  Про мінеральну косметику

Історія

Мінеральна косметика з’явилася ще в 70-х роках в США, спочатку її рекомендували пластичні хірурги своїм пацієнтам після травматичних процедур (механічна дермобразія, глибокі хімічні пілінги) з метою захисту шкіри від сонця (мінеральна пудра з СПФ), пилу і зовнішніх чинників, а також для кращого відновлення шкірних покривів і маскування почервонінь і нерівностей. В останні роки почався маркетинговий бум на “органічні” і “мінеральні” товари. У зв’язку з цим великі мас-маркет бренди, додавши до складу своїх продуктів лише кілька мінеральних інгредієнтів, почали писати на етикетці «mineral». Але в більшості випадків в складі все ще присутні такі шкідливі компоненти, як тальк, мінеральні масла, спирт, ароматизатори, воски, ланолін, емульгатори, консерванти. На підтвердження своїх слів, радимо вам ознайомиться зі складом Вашої пудри або тональної основи.

склад:

Слюди (МИКА) є основним складовим мінеральної косметики, в залежності від форми частинок і покриття, виконує різноманітні функції: матування, світловідображення, светорассеивание.

ДІОКСИД титану давно відомий як природний UV-фільтр, а також відбілююча основа (широко використовується як UV-фільтр в складі сонцезахисних засобів у звичайній декоративній косметиці). Залежно від відсотка змісту, дає різний рівень SPF.

ОКСИД ЦИНКУ – це протизапальний, підсушує, в’яжучий і антисептичну речовину, і до того ж, сонцезахисний фільтр. Рекомендується при дерматитах, попрілостях, а також різноманітних ушкодженнях верхніх шарів шкіри: опіках, пролежнях, екземі та ін.

ОКСИД ЗАЛІЗА являє собою пігменти різноманітних кольорів (в залежності від типу обробки), при змішуванні яких досягається потрібний відтінок.

КРЕМНІЙ ДІОКСИД надає шкірі особливе відчуття м’якості, приємною бархатистости. Цей компонент створює на шкірі захисну повітропроникну і водовідштовхувальну плівку, а також захищає від сонячного впливу.

додатково:

ПЕРЛОВА ПУДРА – подрібнений перли, добре тримає вологу в шкірі а так само містить корисні амінокислоти.

КАРБОНАТ КАЛЬЦІЮ (очищений крейду), абсорбує зайвий шкірний жир, додає пудрі білизну і підвищує щільність покриття.

КАОЛІН виводить зі шкіри токсини, абсорбує зайвий шкірний жир.

НІТРИД БОРА – структурна складова, покращує ковзання, і адгезію (прилипання), а також надає шкірі ефект внутрішнього світіння.

Варто уникати:

ВІСМУТ Оксихлорид покращує адгезію та ковзання, але в деяких випадках може викликати алергію або загострити акне.

ТАЛЬК використовується як дешевий наповнювач для пудр, щоб збільшити обсяг пропонованого споживачеві продукту. Є ризик змісту канцерогенного азбесту. Багато косметичних компаній відмовилися від використання цього компонента в своїх формулах.