Image Alt

Як використовувати мінеральну пудру?

1. Спершу потрібно нанести масажними рухами на обличчя зволожуючий крем. Після того, як крем цілком увібрався (приблизно через 2- 5 хвилин) і шкіра вже достатньо зволожена,  починаємо нанесення мінеральної пудри.

Відкриваємо баночку, і трішки пудри насипаємо на дно кришечки.

 2. Потім беремо пензлик типу кабукі або флет-топ. До речі, ворс має бути щільно набитий, та бажано, синтетичний. Коловими рухами набираємо мінеральну пудру з кришечки і перегортаємо пензлик догори ворсом. Далі декілька разів ручкою пензлика стукаємо об стіл. Це потрібно для того, щоб пудра потрапила до середини ворсу і поступово й рівномірно розподілялась по шкірі.

3. Нарешті коловими, поліруючими рухами пензликом нансимо на шкіру пудру за масажними лініями. У разі необхідності, повторюємо до бажаного рівня покриття.

4. Для того, щоб маті ідеальний вигляд на шкірі, мінералам потрібно близько 20-30 хвилин. Якщо ж ви прагнете побачити результат скоріше, та додатково зафіксувати макіяж, то можна розпорошити на шкіру гідролат, або термальну воду, й дати їй висохнути.

5. Коли є потреба у додатковому маскуванні певних зон – беремо маленький пензлик, набираємо ним мінеральну пудру і використовуємо в якості консилеру.

нанесення мінеральної пудри після коректорів
ДО та ПІСЛЯ мінерального макіяжу

Як використовувати мінеральну пудру