fbpx
This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 1219064294 Feed will not update.

Image Alt

Як використовувати мінеральну пудру?

1. Спершу потрібно нанести масажними рухами на обличчя зволожуючий крем. Після того, як крем цілком увібрався (приблизно через 2- 5 хвилин) і шкіра вже достатньо зволожена,  починаємо нанесення мінеральної пудри.

Відкриваємо баночку, і трішки пудри насипаємо на дно кришечки.

 2. Потім беремо пензлик типу кабукі або флет-топ. До речі, ворс має бути щільно набитий, та бажано, синтетичний. Коловими рухами набираємо мінеральну пудру з кришечки і перегортаємо пензлик догори ворсом. Далі декілька разів ручкою пензлика стукаємо об стіл. Це потрібно для того, щоб пудра потрапила до середини ворсу і поступово й рівномірно розподілялась по шкірі.

3. Нарешті коловими, поліруючими рухами пензликом нансимо на шкіру пудру за масажними лініями. У разі необхідності, повторюємо до бажаного рівня покриття.

4. Для того, щоб маті ідеальний вигляд на шкірі, мінералам потрібно близько 20-30 хвилин. Якщо ж ви прагнете побачити результат скоріше, та додатково зафіксувати макіяж, то можна розпорошити на шкіру гідролат, або термальну воду, й дати їй висохнути.

5. Коли є потреба у додатковому маскуванні певних зон – беремо маленький пензлик, набираємо ним мінеральну пудру і використовуємо в якості консилеру.

нанесення мінеральної пудри після коректорів
ДО та ПІСЛЯ мінерального макіяжу

Як використовувати мінеральну пудру