fbpx
Image Alt

Як використовувати мінеральну пудру:

  1. Попередньо масажними рухами накладаємо на обличчя зволожуючий крем.

 Після того, як крем цілком увібрався (~ через 2- 5 хвилин), шкіра вже достатньо зволожена,  починаємо нанесення мінеральної пудри.

Відкриваємо баночку, і трішки пудри насипаємо на дно кришечки.

 2. Потім беремо пензлик типу кабукі або флет-топ.

До речі, ворс має бути щільно набитий, та бажано синтетичний.

Коловими рухами набираємо мінеральну пудру з кришечки і перегортаємо пензлик догори ворсом. Далі кілька разів ручкою пензлика стукаємо об стіл. Це потрібно для того, щоб пудра потрапила всередину ворсу, щоб потім поступово та рівномірно розподілялась по шкірі.

3. Нарешті, коловими, поліруючими рухами за масажними лініями пензликом нансимо на шкіру пудру . У разі необхідності, повторюємо до бажаного рівня покриття.

УВАГА: на зони де є консилер, корректор, чи тональний крем, пудру краще накладати вбиваючими рухами, щоб не посунути продукт з потрібного місця.

4. Для того, щоб мати ідеальний вигляд на шкірі, мінералам потрібно близько 20-30 хвилин.

Якщо ж ви прагнете побачити результат використання мінеральної пудри скоріше (та додатково зафіксувати макіяж) тоді можна розпорошити на шкіру гідролат, або термальну воду, й дати їй висохнути.

5. Якщо є потреба у додатковому маскуванні певних зон – беремо маленький пензлик, набираємо ним мінеральну пудру і використовуємо в якості консилеру.

нанесення мінеральної пудри після коректорів
ДО та ПІСЛЯ мінерального макіяжу